Po nedělním obědě jsme se 26. května sešli na vlakovém nádraží a vyrazili za zážitky do Českého ráje. V kempu Sedmihorky jsme se ubytovali v útulných chatkách. Po seznámení s prostředím kempu a zhlédnutí boje našich hokejistů o bronzovou medaili na MS jsme si k večeři opekli buřty.

Ráno jsme si vlastními silami pokusili udělat jedlou snídani a vyrazili jsme po svých na Hrubou Skálu. Využili jsme přítomnosti přírodopisce pana učitele Flídra a společně jsme poznávali místní floru. Po dobrém obědě na Hrubé Skále jsme nasedli na koloběžky a vydali se Zlatou stezkou Českého ráje po dvou kolech na Valdštejn a zpět do kempu. Jelikož nám počasí přálo, strávili jsme podvečer u rybníka. Večerní program nám zařídili rodiče naší žákyně, která měla v tento den narozeniny. Připravili pro celou třídu stopovanou v okolí kempu až do nedalekého penzionu, kde byli připravené dorty s občerstvením. Po té jsme se vrátili a naštěstí posilněni dortem jsme si připravovali večeři každý po svém. Mezitím se zkazilo počasí a do chatek nás zahnal déšť, ráno nás opět probudil, který nás provázel až domů. Všichni otestovali nepromokavost svého vybavení a po obědě s promočenými botami jsme vyrazili vlakem domů.

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář