Stravování ve školní jídelně

Kapacita jídelny: 88 osob

Ceník obědů podle věku strávníka (od 2. 1. 2018):

• 7 – 10 let 23 Kč/1 oběd (doporučená měsíční záloha  460 Kč)
  • 11 – 14 let 26 Kč/1 oběd (doporučená měsíční záloha  520 Kč)
  • 15 let a více 29 Kč/1 oběd (doporučená měsíční záloha  580 Kč)
  • cizí strávníci 59 Kč/1 oběd

Placení stravného
Placení se provádí:

1. Bezhotovostně na účet ŠJ 225798818/0300 pokladní složenkou nebo převodním příkazem z vlastního účtu. Konstantní symbol je 0558, variabilní symbol bude každému strávníkovi přidělen (je po celou dobu docházky do školy stejný). Ve zprávě pro příjemce uvádějte příjmení a jméno strávníka. Každý strávník má vedeno vlastní konto, z tohoto důvodu nelze v případě sourozenců platit jedním příkazem!
  2. V hotovosti v kanceláři vedoucí školní jídelny. Prodejní doba je denně od 7.30 do 8.00. Tento způsob úhrady stravného se užívá pouze v naléhavých případech.

V případě, že strávník nebude mít dostatečnou částku na svém kontě, nemůže si objednat oběd!

Doporučujeme zřídit trvalý příkaz na navrženou částku viz výše.

Odhlašování jídel:

• prostřednictvím internetu na stránkách jidelna.zs5kvdk.cz (pomocí přihlašovacích údajů);
  • prostřednictvím kiosku umístěného na chodbě před vstupem do školní jídelny (přihlášení probíhá pomocí čipu nebo přihlašovacích údajů);
  • telefonicky na čísle 499 622 281 den předem do 13.00 hodin;
  • emailem den předem do 13.00 hodin na adrese jidelna@zs5kvdk.cz.

Stravování žáků v době nemoci:

• Pouze v prvý den onemocnění žáka si může rodič přijít pro neodhlášený oběd nebo někoho pověřit donáškou oběda; v tomto případě zůstává cena oběda ve výši stanoveného finančního normativu. Doba výdeje obědů  v případě nemoci žáka je od 1115 do 1130 a od 1300 do 1330 hodin.
  • Od druhého dne onemocnění žák nemá nárok na oběd za zvýhodněnou cenu oběda.
  • Nemocný žák se stává (od druhého dne nemoci) pro školní jídelnu cizím strávníkem a musí se mu účtovat i náležitá cena oběda
  • Cena pro cizího strávníka = finanční normativ + věcná a mzdová režie.
  • Sb. zákonů č. 107/2005 § 4

Vedoucí jídelny: