Ve čtvrtek 6. 6. jsme už v šest hodin jeli vlakem s přestupem v Hradci do Kostelce nad Orlicí. Z nádraží jsme se vydali do kempu a vzápětí jsme vyrazili k zámku Častolovice. Odpoledne nás „přepadla“ procházka, na které se stala menší nehoda s krvácením z nosu.

Ráno nás probudila skvělá snídaně. Posíleni jsme se vydali do Potštejna, kde jsme potom jeli zpátky po Orlici na raftech. Moc jsme si to užili, a aby toho nebylo málo, Nikola omylem sama sjela jez. Asi v 11:15 nás čekala „stezka odvahy“.

Nastal den odjezdu, předtím jsme však ještě měli chvíli čas na prohlédnutí města. Bohužel bylo hodně obchodů zavřených, v jednom jsme si ale z našeho fondu koupili pizzu. Vyzvedli jsme si v kempu krosny a šli na vlak.

Michael Kazmirowski a Šimon Drobný

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář