Dne 6. – 7. června se vydala 5. třída na školní výlet do Českého ráje  – do Sobotky.

Po příjezdu do kempu a malém občerstvení jsme se vydali údolím Plakánku na hrad Kost. Ten nás velmi zaujal, ale při prohlídce hradní mučírny si každý z nás liboval, že jsme se nenarodili ve středověku.

Na druhý den nás pak čekala prohlídka nedalekého loveckého zámečku Humprecht, z jehož ochozu jsme se mohli rozhlédnout po překrásné krajině Českého ráje. I v tomto objektu nás čekalo překvapení. Tentokrát však v podobě oválného sálu s vynikající akustikou. Hned jsme využili nabídnuté možnosti, abychom si zde zazpívali.

I přes ,,strastiplnou“ dopravu (výluky na železničních tratích) se nám výlet skutečně vydařil.

Těšíme se už na další společně prožité chvíle, neboť ráj nemusí být jenom „Český“, ale může být všude tam, kde si ho společně jako kamarádi vytvoříme.

Stanislava Culková, Petra Chmelíková, Ivana Myšková

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář