Dne 6. 3. 2020 se konal již XV. školní ples ZŠ 5. května, do kterého se opět zapojili žáci deváté třídy. Slavnostní večer byl zahájen tanečním vystoupením skupiny Malika, pod vedením bývalé žákyně Kateřiny Krupkové. Hned poté navazoval proslov pana ředitele Černého. Součástí jeho přivítání bylo předání dárcovského šeku z nadace Život srdcem, rodičům naší žákyně, která je po transplantaci kostní dřeně. Částka 12. 355,- Kč byla vybrána na předvánoční školní akci nebo posílána na transparentní účet (č. 287 962 388/0300) rodiči našich žáků.

Mezitím již v zákulisí netrpělivě vyčkávali na svou chvíli deváťáci, slavnostní nástup zakončený šerpováním byl nejen pro ně dojemným okamžikem. Společně si poté s vyučujícími popřáli hodně úspěchů do budoucna a připili nealkoholickým šampaňským. Během zábavy se prodávala tombola o hodnotné ceny. Po 22. hodině začala show – Star dance ze Dvora, deváťáci zatančili pod dohledem moderátorské dvojice Marka Ebena a Terezy Kostkové v podání našeho pana ředitele a paní zástupkyně.

Po ukončení hlavního programu se všichni sešli na parketu a společně se bavili při skvělém hudebním doprovodu skupiny J. K. Band Ohnišov.

Děkujeme všem hostům, organizátorům plesu a žákům 8. třídy, kteří provázeli slavnostním programem.

žáci 9. třídy

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář