Vážení rodiče,

tímto Vás žádám o vyjádření (nejpozději do 7. 5. 2020), zdali máte zájem, aby Vaše dcera/Váš syn se zúčastňovali konzultací k přijímacím zkouškám v budově školy od 11. 5. 2020 do dne, kdy proběhnou přijímací zkoušky na SŠ.

Konzultace budou probíhat od 8 hodin cca 2 hodiny každý pracovní den (1 hodina ČJ, 1 hodina M). Konzultace nenahrazuje dosavadní formu výuky, která i nadále bude probíhat distančně (online přes aplikaci Teams). Žáci budou do školy vpuštění po předložení čestného prohlášení podepsaného zákonným zástupcem. V průběhu první hodiny budou žáci poučení o dodržování bezpečnostních a hygienických pravidel (Ochrana zdraví a provoz ZŠ v období do konce šk. Roku 19/20). V případě, že žák/žákyně opakovaně poruší pravidla, může být z této výuky vyloučen/a.

Ředitelství školy se rozhodlo (na základě výše uvedené přílohy), že žáci budou mít roušky i při výuce (konzultace). Sraz žáků bude každý den v 7.55 před hlavním vchodem do školy, kde žáci budou dodržovat minimální rozestupy tj. 1,5 m od sebe. Žákům nebudeme zajišťovat stravování.

V případě, že si čestné prohlášení nemůžete vytisknout, můžete si ho vyzvednout ve škole od 8 do 12 h.

 

Přílohy:

 

Radan Černý, ředitel školy

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář