Vážení rodiče,

tímto Vás žádám o vyjádření (nejpozději do 1. 6. 2020 odpovědí na zprávu v Bakalářích), zdali máte zájem, aby Vaše dcera/Váš syn se zúčastňovali konzultací a třídnických hodin v budově školy od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020. Pro 6. a 7. třídu zvažujeme osobní účast žáků ve škole jeden den v týdnu a pro žáky 8. třídy až 3 dny v týdnu (v případě vyššího zájmu). Rozvrh konzultačních a třídnických hodin jednotlivých tříd bude upraven podle zjištěného zájmu.

Konzultace nenahrazují dosavadní formu výuky v plné míře, která i nadále bude probíhat distančně (online přes aplikaci Teams). Žáci budou do školy vpuštění po předložení čestného prohlášení podepsaného zákonným zástupcem. V průběhu první hodiny budou žáci poučení o dodržování bezpečnostních a hygienických pravidel. V případě, že žák/žákyně opakovaně poruší pravidla, může být z této výuky vyloučen/a.

V případě, že si čestné prohlášení nemůžete vytisknout, můžete si ho vyzvednout ve škole v pracovní den od 8 do 12 h.

Odpovědí na zprávu v Bakalářích potvrzujete, že jste se seznámil/a s bezpečnostními a hygienickými pravidly (viz odkaz výše). K osobní účasti žáka ve škole budou přijímání (dle personální a prostorové kapacity školy) pouze žáci, jejichž zákonný zástupce projeví o tuto možnost zájem odpovědí na zprávu v Bakalářích do 1. 6. 2020.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář