O víkendu 17. – 18. února se konal již 7. ročník soutěže v orientálních tancích s názvem „Hvězda orientu“ v Náchodě. Ani letos zde nechyběla úspěšná dětská skupina Malika skládající se z děvčat navštěvujících kroužek břišních tanců na naší škole, které vede lektorka Kateřina Krupková (Khattya). Během celé soutěže bylo možné shlédnout přes 200 tanečních čísel v podání tanečnic z ČR, Slovenska a Polska. Našim dívkám se podařilo vytančit 1. místo v kategorii „děti do 12 let“. Gratulujeme a budeme držet palce na dalších soutěžích.

Více o soutěži naleznete na portálu Královédvorsko.cz http://www.kralovedvorsko.cz/sport/tanec/brisni-tanecnice-ze-dvora-kralove-vyhraly-zlato-a-bronz-na-soutezi-v-nachode.html

Fotografie:

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář