8. března 2019 se uskutečnil XIV. ples Základní školy 5. května.

Po úvodním předtančení žákyň školy, břišních tanečnic ze skupiny Malika pod vedením naší bývalé žákyně Kateřiny Krupkové, obsadili taneční parket se slavnostním nástupem deváťáci. Na závěr jejich vystoupení byli za velkého potlesku ošerpováni a nejedno rodičovské i učitelské oko zaslzelo nad tím, jak rychle nám školáčci vyrostli.

Po předtančení žáků naší školy Jiřího Kňákala, Moniky a Lukáše Culkových a jejich tanečních partnerů z taneční školy TAK DANCE KROK Hradec Králové se hosté plesu potěšili výhrami z bohaté tomboly.

Pro pobavení všech účastníků plesu následoval humorný program deváťáků s názvem „Řekni to písní“, do kterého na závěr přispěli svojí troškou do mlýna i učitelé a zaměstnanci školy.

Následovala klasická plesová zábava doprovázená hudbou kapely JK BAND OHNIŠOV.

Náš školní ples není klasickou společenskou akcí. Je příležitostí k setkávání spolužáků, jejich rodičů, učitelů, současných i bývalých zaměstnanců školy. Těší nás velký zájem o tuto akci a omlouváme se všem, na které už ve vyprodaném Hankově domě nezbylo místo.

Jarmila Čechová, třídní učitelka IX. třídy

Pohled žáků 9. třídy

Dne 8. 3. 2019 se konal již XIV. školní ples ZŠ 5. května, do kterého se opět zapojili žáci deváté třídy. Slavnostní večer byl zahájen tanečním vystoupením skupiny Malika, pod vedením bývalé žákyně Kateřiny Krupkové. Hned poté navazoval proslov pana ředitele Černého, jenž popřál hostům příjemnou zábavu.

Mezitím již v zákulisí netrpělivě vyčkávali na svou chvíli deváťáci, slavnostní nástup zakončený šerpováním byl nejen pro ně dojemným okamžikem. Společně si poté s vyučujícími popřáli hodně úspěchů do budoucna a připili nealkoholickým šampaňským. Paní učitelka třídní dostala od svých žáků velikou květinu, společnou fotografii a dárek. Během zábavy se prodávala tombola o hodnotné ceny. Po 22. hodině začala show – Řekni to písní, deváťáci společně s učiteli předváděli scénky ze školního prostředí doplňované úryvky známých písní.

Po ukončení hlavního programu se všichni sešli na parketu a společně se bavili při skvělém hudebním doprovodu skupiny J. K. Band Ohnišov, novinkou byl letos fotokoutek pana Šálka.

Děkujeme všem hostům, organizátorům plesu a žákům 8. třídy, kteří provázeli slavnostním programem.

 

V případě, že máte zájem o video z plesu, kontaktujte třídního učitele.

Fotografie (všechny fotografie naleznete zde)

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář