V úterý 14. května jsme se za doprovodu sluníčka vydali na výlet do Harrachova. Hory nám přichystaly nemilou zkoušku v podobě zimy a deště, které na kamenité cestě vytvořily občas z pěšího výletu horolezeckou atrakci. Protože jsme ale otužilí a správní školáci, počasí jsme se nezalekli! Díky tomu jsme mohli vidět Mumlavský vodopád, 4. třída navštívila sklárnu, a všichni jsme se pak mohli naučit něco o historii našich hor v Krkonošském muzeu Jilemnice. Naštěstí jsme měli teplé zimní bundy, takže si nikdo nemusel tkát na jilemnickém stavu zimník. I přes chladné počasí jsme si výlet v horách užili!

Mgr. Ivana Rainová  Mgr. Iva Haasová, Alena Rejlová a žáci 2. A a 4. třídy

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář