Dne 20. 2. 2020 se v Dětském klubu naší školy konal preventivní program na téma Osobní bezpečí. Se žáky 4. třídy si přišli popovídat strážníci Městské policie Dvůr Králové nad Labem pan Libor Scholz a pan Petr Karban.

Děti získaly mnoho zajímavých rad a ponaučení, jak se chovat v různých situacích, souvisejících s osobním bezpečím. Dozvěděly se také základní informace o funkci integrovaného záchranného systému a linkách tísňového volání.Při besedě byly pozorné a na výzvy strážníků aktivně reagovaly.

Na závěr všechny děti obdržely od strážníků MP reflexní pásky na ruku. Děkujeme Městské policii DK za velmi zajímavou a poučnou besedu.

Mgr. Stanislava Fléglová, sociální pedagog

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář