Vážení rodiče,

Ministerstvo zdravotnictví uzavírá počínaje zítřkem (11. 3. 2020) školy. Pokusíme se výuku zajistit náhradním způsobem. Budeme s Vámi nebo přímo s žáky komunikovat prostřednictvím emailů, případně zpráv v Bakalářích. Tato výuka se bude týkat především hlavních předmětů – matematiky, češtiny a jazyků. Po dobu uzavření školy budou obědy žákům odhlášené vedoucí jídelny. Sledujte prosím Bakaláře a stránky ministerstva zdravotnictví.

ředitelství školy

Ke stažení: Mimořádné opatření

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář