V září 2018 se naše škola zapojila do projektu Post Bellum – Příběhy našich sousedů, který byl slavnostně zakončen prezentacemi 25. dubna tohoto roku v Hankově domě. Zapojily se všechny základní školy na Královédvorsku, tu naši zastupovali žáci 8. třídy – Lucie Málková, Anna Svobodová a Daniel Záruba. Úkolem bylo nejprve popřemýšlet o pamětníkovi, pamětnici, kteří se během svého života setkali s nějakým druhem nesvobody, poté, v našem případě, s paní Míťou Haasovou (pamětnicí druhé světové války i komunistického režimu) natočili audio nahrávku, později zpracovávanou v nahrávacím studiu Českého rozhlasu. Více jak půlroční práce přinesla plody v podobě profesionálně zpracovaného audio záznamu, prezentace PowerPoint, a CV s pamětnicí.

Poděkování patří všem zúčastněným, neboť výsledek tohoto projektu předčil naše očekávání v mnoha ohledech.

1 komentář
  1. Marcela Svobodová

    Krásné to bylo, děkuji!

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář