V týdnu od 12. – 15. 2. se 38 našich žáků z 2. – 5. třídy účastnilo odpoledního lyžování v Petříkovicích. Slunečné počasí bylo jako na objednávku, děti byly každý den 1,5 hodiny na lyžích a svah patřil téměř celý nám. Začátečníci trénovali nejprve na cvičné loučce, po dvou dnech se bez problémů přesunuli na kotvu a červenou sjezdovku. Poslední den byl zakončen soutěží ve slalomu, za výrazné podpory rodičů, děti byly odměněny medailemi a diplomy. Děkujeme instruktorům za kamarádský a příjemný přístup k našim žákům a rodičům za bezvadnou přípravu lyžařské výzbroje, která nám usnadnila rychlý nástup malých lyžařů na svah.

                                                                                   pedagogický doprovod vyučujících

Fotografie:

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář