V úterý 6. 2. proběhla již tradičně v Kině Svět Dvůr Králové nad Labem soutěž nazvaná Klání malých školáků. Zúčastnily se jí opět všechny ZŠ ze Dvora Králové, tudíž ani my jsme nemohli chybět. Skóre mezi družstvy jednotlivých škol bylo velmi těsné, ale zvítězit mohlo jen jedno. A bylo to právě naše! Díky pohotovosti, bystrosti a všeobecným znalostem, ale i perfektní vzájemné spolupráci mezi našimi zástupci školy, kterými byli – Nicole Kozáková a Michael Kazmirowski (5. tř.), Jindřich Vlček a Klára Fialová (4. tř.) a Josef Metelka (3. tř.), se úspěch dostavil. Putovní pohár i medaile si skutečně všichni zasloužili. Za reprezentaci naší školy jim všem děkujeme a budeme se těšit na příští klání.

Mgr. Ivana Myšková

Fotografie:

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář