V pátek 9. 3. 2018 se konal již XIII. ročník školního plesu, zahajovaný tradičně žáky deváté třídy. Na úvod jsme zhlédli vystoupení taneční skupiny Malika, hned poté došlo na šerpování deváťáků, kteří vzápětí poděkovali svým učitelům za trpělivost a přístup, nynějšímu třídnímu učiteli a třídní paní učitelce z prvního stupně předali krásnou květinu s dárkem. Zkraje večera se prodávala tombola o hodnotné ceny a kolem desáté hodiny čekalo na hosty příjemné překvapení – kluci a holky z devítky opět na scéně, letos si připravili hudební filmové ukázky. K poslechu a tanci nám celý večer hrála příjemná hudba J. K. Band Ohnišov. Věříme, že si ples všichni užili a už nyní se těšíme na přípravu dalšího. Tímto také děkujeme všem, kteří se na přípravě plesu podíleli.

Fotografie:

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář