První říjnovou sobotu jsme zorganizovaly pro naše žáky a jejich blízké již od dubna  plánovaný zájezd do Prahy. Cílem návštěvy bylo shlédnutí muzikálu „Čas růží“. Toto hudební dílo je jakýmsi průřezem pěvecké dráhy mistra Karla Gotta.

Nikdo z nás ani netušil, jak aktuálním a zároveň i dojemným se pro nás tento muzikál nakonec stane.
Úmrtí Karla Gotta zasáhlo nejenom dospělé, ale i děti. Všichni jsme proto děj, vyplněný nádhernými mistrovými písněmi, prožívali velmi intenzivně a nechyběla ani nějaká ta slzička. Byli jsme unešeni vynikajícími výkony mladých interpretů. Jejich pěvecké, herecké a taneční výkony jsme spolu s ostatními diváky ocenili několikerým aplausem ve stoje.

To, že Karel Gott není cizí ani mladé generaci, děti  dokázaly také zapálením svíček u tryzny s fotografií, umístěné před hudební konzervatoří, kde mistr studoval.

I přes nevlídné deštivé počasí jsme si zájezd užili a přivezli jsme si spoustu krásných a nezapomenutelných vzpomínek.

Stanislava Culková a Šárka Hrmová

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář