Ve středu 2. 10. žáci první a třetí třídy přivítali na nádvoří naší školy hasiče se zásahovým vozem. Pan Špůr dětem ukázal a popsal veškeré vybavení hasičského auta a dovolil jim vylézt do kabiny a dokonce i na jeho střechu, kde si prohlédly nádrž s vodou, žebříky, filtr na čerpání vody z rybníka a další výbavu. Manželé Špůrovi zodpověděli nadšeným dětem spoustu otázek. Celá akce byla zakončena ukázkou hašení z vodního děla. Děkujeme manželům Špůrovým z SDH z Bílé Třemešné za obdivuhodný přístup k dětem.

Veronika Havlová, Lenka Mejsnarová

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář