Věděli jste, že do naší školy ZŠ 5. května chodily a stále ještě chodí hráčky kuželek? Děvčata si vedou v tomto sportu velmi dobře. Verča Valešová z osmé třídy získala i letos titul mistra okresu Trutnov ve své kategorii. Společně se svou sestrou Míšou Valešovou a Karolínou Noskovou (obě bývalé žákyně naší školy) vyhráli 4. turnaj Krajských přeborů v Jičíně v kategorii A a průběžně si v těchto přeborech drží prvenství a to i v jednotlivcích. Zkušenější Karolína Nosková je na první pozici a v závěsu druhá je Veronika Valešová.

Děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci jak našeho města, tak naší školy a přejeme mnoho dalších úspěchů v tomto krásném sportu.

Zvláštní poděkování patří panu Miroslavu Šulcovi, který nás inspiroval a všemožně nám pomáhá zařadit kuželky do školního sportu. Díky jeho ochotě a snaze šířit tento sport mezi mládeží si i naši žáci mají možnost vyzkoušet kuželky v hodinách tělesné výchovy.

Petra Chmelíková

Fotografie:

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář