Náš úspěšný žák Štěpán Hroneš se zúčastnil 15. září vyhodnocení literární soutěže Zlatá tužka, ve které získal ve své kategorii čestné uznání. Štěpán obdržel také ocenění v celostátní literární soutěži Evropa ve škole, ve které psal práci na téma Škola dříve a dnes. Umístil se jako jediný z celého Královéhradeckého kraje. Štěpánovi moc gratulujeme!

A. Pichová

Udílení cen probíhalo v Městském muzeu Kohoutův dvůr. Odtamtud jsme odjeli autobusem do Ratibořic, kde jsme navštívili herecké muzeum Viktorka. Tam jsme se také naobědvali a podívali se na film o tom, jak vznikají animované seriály s komentářem režiséra a tvůrce Jaroslava Nykla. Nakonec nás paní průvodkyně provedla Babiččiným údolím a také nám řekla něco o životě Boženy Němcové. Na této soutěži jsem získal čestné uznání.

Štěpán Hroneš (6.třída)

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář