Náš poslední výlet se odehrál v kempu Zrcadlová Koza v Dolánkách. První den začal hned v půl sedmé ráno na vlakovém nádraží ve Dvoře Králové nad Labem. Nasedli jsme na vlak a po dvou hodinách jízdy jsme vystoupili v Dolánkách. V kempu jsme si odložili zavazadla a na koloběžkách jsme dojeli až na Žlutou plovárnu. Zde jsme si vypůjčili rafty a sjeli po Jizeře zpět do kempu. Druhý den jsme se vydali do lesů Bukovina, viděli kousek Malé Skály z vyhlídky a celkově jsme ušli 17 km. Pozdě večer nás čekala stezka odvahy, kterou jsme si společně užili a hlavně všichni přežili. Část posledního dne výletu jsme strávili v Turnově, kde jsme si prošli pár obchodů a na poslední dvě hodiny jsme se vrátili do kempu vykoupat. Na tento výlet jen tak nezapomeneme, byly to úžasně prožité tři dny.

Anička Antošová

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář