V neděli 17. 6. jsme se sešli ve 12 hodin před budovou školy, kde na nás čekal objednaný autobus, který nás dovezl do Špindlerova Mlýna. Zastavil v kopečku před bývalým hotelem Arnika a my vyšlápli se všemi zavazadly i bedýnkami s jídlem k nedaleké Chatě JUTA Labská. Po zabydlení holky i kluci připravili batohy a hurá na první výlet. Příjemná procházka k Malému Labskému vodopádu nám trvala tam i zpět bezmála 5 hodin a naše nohy nachodily 18 km. Pořádně nám vytrávilo, a tak jsme se po návratu v jídelně vrhli na zásoby z domova. V pondělí ráno na nás čekala vydatná palačinková snídaně, po níž celá třída vyrazila na celodenní výlet na Luční boudu, výhledy po cestě stály za bolavé a unavené tělo, cestou tam nám svítilo sluníčko, v cíli se trochu rozfoukalo a ochladilo, my se však zahřáli na obědě uvnitř restaurace, se spokojenými bříšky jsme se poté vydali nádhernou stezkou podél Bílého Labe k naší chatě, po 21 nachozených  kilometrech už  každý padal únavou. Úterní dopoledne bylo takové odpočinkové, muselo se uklidit a sbalit, po obědě jsme ještě vyrazili na krátkou procházku po okolí k Labské přehradě a kolem 15. hodiny se naše výprava vydala zpět domů.

Fotografie:

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář