Letošní výlet si 1. B a 2. třída užila na zámku Loučeň. Dne 23. května nám počasí celkem přálo, a proto jsme se mohli směle vydat s knížetem Alexandrem po jeho zámku, kde jsme se v rámci programu Když ještě světem nekřižovaly e-maily seznámili s různými formami komunikace a výměny informací mezi lidmi. Na nádvoří a v okolí zámku jsme si zahráli na pošťáky, když jsme podle plánku hledali různé „poštovní úřady“, abychom získali co nejvíce razítek. Po obědě jsme prošli všech 12 bludišť a labyrintů a naštěstí jsme nikoho neztratili. Na závěr jsme si ještě zařádili v dětském lanovém parku.

J. Serbousková a R. Jirousková

Fotografie:

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář