Od září do ledna probíhalo školní kolo matematické olympiády v kategorii pro 9. třídy. Za naši školu řešil šest domácích příkladů žák 9. třídy Jan Všetečka. Na jednom příkladu si „vylámal zuby“, nicméně na postup do okresního kola měl i tak dost bodů. 29. ledna 2020 proběhlo okresní kolo MO v Trutnově, kterého se zúčastnilo 12 řešitelů. Honza získal nejvíce bodů – 23. Ztratil pouze jeden bod. A tímto skvělým výsledkem si vybojoval 1. místo a postup do krajského kola. Krajské kolo se koná 17. března v Hradci Králové. Děkujeme Honzovi za skvělou reprezentaci naší školy a přejeme hodně úspěchů v kraji.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář