V pátek 10. 2. se konal již tradiční zimní pyžamový bál na ZŠ 5. května. Děti, které navštěvují školní družinu, dorazily i se svými plyšovými mazlíčky, s nimiž soutěžily, hrály hry, a dokonce si zatančily. Nechybělo ani překvapení celého odpoledne. V tělocvičně děti netrpělivě vyčkávaly na vystoupení taneční skupiny Malika, pod vedením Kateřiny Krupkové. Orientální tance si všichni vychutnávali nejen jako diváci, ale v závěru také jako břišní tanečnice a tanečníci.

Odpoledne se vydařilo, každý si odnesl zaslouženou odměnu a dobrou náladu. A my se budeme těšit na další společné chvíle strávené s našimi žáky.

vychovatelky ŠD ZŠ 5. května

Fotografie: