Dnešní dopoledne jsme věnovali sjezdovému lyžování. Jízda na vleku, v pluhu, či v kročném oblouku byla k vidění na sjezdovce u malebné chaloupky Hájenky. Každému z nás se podařil tento svah, pro některé až příliš strmý, alespoň jednou pokořit. Po chutném obědě jsme vyrazili na čertovských prkýnkách s volnou patou směrem k Lesní boudě, kde jsme na široké krkonošské magistrále pilovali běžkařské styly a zkusili si i náročné sjezdy. Slunný den jsme završili vycházkou k Pražské boudě. Zde jsme vychutnávali poslední paprsky zapadajícího slunce a v hlavách se nám honily nápady na večerní program, který jsme si náramně užili díky Magdě, Páje, Elišce, Verče a Pétě z pokoje č. 2. :-)

Do dvorské nížiny posíláme srdečné pozdravy.

Lyžníci z Páťáku

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář