Ve středu 7. 2. se naši prvňáčci seznámili s výukovým programem Veselé zoubky, který pro naši školu připravila Dm drogerie. Děti se dozvěděly, jak si správně mají čistit své zoubky, co je to zubní kaz a jak mu mají předcházet. Žáci také byli poučeni o tom, jak vypadá jejich mléčný chrup, jak se mají stravovat, protože nadměrná konzumace některých potravin škodí jejich zdraví, a že také musí docházet na pravidelnou kontrolu k zubaři. Výuku zpestřila i krátká pohádka o Hurvínkovi s bolavým zoubkem. Nakonec děti dostaly balíček od firmy Dm, ve kterém nalezly spoustu dárků, které využijí při aplikaci svých poznatků, které získaly na středečních hodinách.

Mgr. Ivana Rainová a Mgr. Renata Jirousková

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář