V sobotu 9. prosince jsme se vydali s žáky od 2. do 9. třídy na výlet do předvánočního Brna. Máme radost, že se k nám připojily i některé maminky a babičky. Společně jsme navštívili vánoční trhy ve středu města, kde bylo největším lákadlem napsat dopis Ježíškovi a ochutnat trdelník, palačinku či dětský punč. Vyvrcholením dne byla návštěva muzikálu „Děti ráje“. Byli jsme nadšeni skvělým obsazením v hlavních rolích – Sagvan Tofi, Lukáš Vaculík, Bořek Slezáček, Jan Kopečný a další. Nevšedním zážitkem byla závěrečná děkovačka a autogramiáda. Celý den jsme si všichni moc užili.

Děkujeme dětem za skvělé chování, maminkám a babičkám za pomoc a panu řidiči za ochotu a bezpečnou jízdu.

Stanislava Culková, Jaroslava Serbousková

Fotografie: