Ani na podzim naše školní družina nezahálí. Spadané listí přímo vybízelo k tvoření v duchu land artu. Je to netradiční výtvarná technika, jejíž principy zvládnou i ti nejmenší. My jsme obtiskávali barevné listí na průhlednou fólii, na které se poté vytvořily zajímavé barevné efekty. Na kroužku keramiky děti vyráběly podzimní přírodniny, velmi povedené byly hliněné muchomůrky sloužící jako cinkající zvonkohra. Během října se na nás také přišli podívat předškoláčci z mateřské školky, kteří si také vyzkoušeli keramickou dílničku.

vychovatelky ŠD

Fotografie:

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář