Dne 20. 9. 2017 v 7:45 hod. jsme se sešli na autobusovém nádraží. V 8:01 jsme nasedli do autobusu a jeli jsme do městečka Pecka. Když jsme přijeli na náměstí, šli jsme do kempu. Cesta byla těžká, protože kopec byl strmý a měli jsme na zádech velké krosny. Když jsme se ubytovali a najedli, šli jsme do Borovničky, kde jsme rýžovali granátky. Některé děti nějaké vyrýžovaly a některým štěstí nepřálo. Po večeři jsme ve „společence“ hráli různé hry a potom jsme šli spát.

Druhý den ráno byl v 7:00 budíček, potom rozcvička a dobrá snídaně. Přišli jsme ze snídaně do chatek, sbalili jsme si malý batůžek a jeli jsme do pivovaru na exkurzi. Prohlídka byla velmi zajímavá. Byli jsme ve sladovně, humnech, varně a v ležáckém sklepu. Potom jsme jeli zpět do kempu. Měli jsme polední klid. Po obědě se nikdo nenudil – hráli jsme volejbal, přehazovanou, fotbal, ping – pong, skákali na trampolíně a hráli zajímavé hry. Pak jsme šli na večeři a opět jsme šli na trampolínu. Když jsme se vyskákali, šli jsme do společenské místnosti a hráli jsme super hry. Pak nás čekala stezka odvahy.

Třetí den ráno byl v 7:30 budíček a museli jsme balit. Po snídani a úklidu chatek jsme dali krosny do společenské místnosti a šli jsme s malými batůžky na hrad Pecku, kde jsme si užili suprovou prohlídku hradu. Poté jsme šli do kempu pro batohy a šli na autobus. Cesta domů byla veselá, protože se každý těšil na rodiče.

Byl to super výlet – dáváme mu 10 bodů z deseti.

M. Culková, B. Weiglová, V. Hojný, M. Kazmirowski

Fotografie:

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář