Vážení rodiče, Pečovatelská služba Dvůr Králové nad Labem a Hankův dům pořádá 24. listopadu 2022 9. ročník akce s názvem Noc venku. Akce začíná v 17 hodin na náměstí Václava Hanky a končí 25. 11. v 6 hodin společnou snídaní. Program akce naleznete na https://www.psdvurkralove.cz/predstavujeme-vam-program-a-partnery-noci-venku/. Jedná se o benefiční a vzdělávací akci na podporu osob bez domova. Má tři hlavní cíle: 1. bořit mýty a předsudky s bezdomovectvím spojené 2. vybrat trvanlivé potraviny 3. zažít na vlastní kůži, jaké to je spát venku, ráno vstát a muset normálně fungovat (jít do práce, do školy,…). Naše škole chce tuto akci podpořit pořádáním potravinové sbírky. Trvanlivé potraviny a drogerii budeme shromažďovat ráno od 7:30 do 8:00 před vchodem do školy ve dnech 21. – 23. listopadu. Následně ji pak předáme pořadatelům akce Noc venku.

 

Čím můžete například přispět na odkazu zde: Noc venku (.pdf)

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář