Ve čtvrtek 24. 11. se na naší škole konala tradiční akce pod názvem „Nešůrujte domeček, přijďte zdobit stromeček“. Poprvé od covidové krize přišli rodiče společně se svými dětmi zkrášlit třídní stromeček, na kterém se blýskly vskutku originální ozdoby. V prvním patře budovy probíhal současně vánoční trh. Domů si tak návštěvníci mohli odnést krásné výrobky zhotovené našimi žáky a plná břicha dobrot z tradičního občerstvení. Některé třídy si pro své blízké připravily krátká představení a naši nejstarší se postarali o čertovské uvítání všech hostů. 

Radan Černý, ředitel školy 

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář