Dne 10. 5. 2022 jsme měli domluvenou schůzku se strážníky městské policie. Zjistili jsme, kde MP sídlí. Po přivítání jsme si mohli prohlédnout policejní auto. Potom jsme navštívili služebnu, kde nám strážníci ukázali vybavení: neprůstřelné vesty, pouta, obušek, paralizér, pepřový sprej, vysílačku, dále kamery, které sledují na monitorech počítače. Po prohlídce jsme šli na procházku po městě, kde jsme se učili správně přecházet silnici, zopakovali jsme si dopravní značky. Strážníci nás doprovodili k mostu, kde jsme se s poděkováním rozloučili.  

Děkujeme MP za ochotu. 

V.Vojtová

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář