V úterý 26. června vyrazili žáci 9. třídy na malý cyklovýlet. Směr naší výpravy byl předem znám, bylo jím staré koupaliště v Jaroměři. Počasí nám cestou přálo a najeté kilometry ubíhaly poměrně rychle. Po několika drobných zastávkách a přepočítávání stavu žactva jsme dorazili na místo určení. Drobně jsme se občerstvili, přečkali přeháňku a opět se vydali na cestu zpět, neboť následující den nás čekal náročný program. Blížilo se slavnostní zakončení základní docházky na radnici města Dvůr Králové nad Labem. Zde žáci dostali z rukou pana starosty pamětní listy. Příjemné chvíle a dojmy ze studijních let jsme následně probrali u dobrot v cukrárně. :-) Všem přeji hodně štěstí a úspěchů při studiu i v životě.

Fotografie:

 

Jan Flídr, tř. učitel

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář