Po dvoudenním čekání na sníh jsme se dočkali. Ve středu teplota klesla pod nulu a drobný sněhový poprašek nám vykouzlil úsměv na rtech. Můžeme se vydat na svah pilovat oblouky a proběhnout se na čertovských prkýnkách po okolí, hurá!

Dnešní den jsme si užívali mrazivého počasí s větší sněhovou peřinou na svahu. Na zprovoznění vleku u chaty to sice nestačilo, ale nedaleký skiareál v Peci umožňoval kvalitní zážitky na lyžích. Všichni lyžníci tento den již plynule navazovali oblouky a užívali si sluneční počasí s krásnými výhledy. Nezkazil nám to ani studený vítr.

SKOL

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář