Letošní 27. ročník Zlatého Ámose se nese v duchu velmi hojné účasti. Poprvé v celé historii ankety se konalo regionální kolo v Hradci Králové, neboť se přihlásilo celkem 11 pedagogů středních a základních škol. Mezi nimi byla i naše „zlatá“ kolegyně Petra Chmelíková. Její nominaci před porotou obhajovali vybraní žáci 8. třídy (Tereza Pavelková, Karolína Vágnerová a Jakub Vágner). Porota hodnotila zejména úroveň přihlášek, vystupování žáků a v neposlední řadě i rozhovor s nominovanou učitelkou nebo učitelem. Vše se zvládlo na výbornou a regionální klání je pokořeno. Nyní je další krok na paní učitelce, která bude 11. března v zrcadlových sálech Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy bojovat o postup do finále. Tímto jí přejeme hodně štěstí a sil do dalších kol.

Pedagogický sbor ZŠ 5. května

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář