Žáci 2. A vysvobodili princeznu 

V úterý 19. září navštívili žáci 2. A Městskou knihovnu Slavoj, kde se ocitli v rozlehlé říši knih – vKnihománii. Za pomoci prince Komikse vysvobodili princeznu Pohádku, kterou unesl zloduch Nečterád do své říše Analfabetie, kde nikdo neumí ani číst ani psát. Děti musely prokázat své čtenářské schopnosti a společně splnit tři úkoly: odříkat abecedu, vyřešit hádanku, sestavit zaklínadlo a tím přemoci sílu Nečteráda. Všichni zachránci byli princeznou za svůj čin odměněni kouzelným klíčem, kterým odemknou všechna tajemství knížek. 

J. Serbousková

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář