V měsíci únoru jsme se se žáky 5. třídy zapojili v rámci výuky angličtiny do  eTwinningového projektu „Spread love everywhere you go: Handmade Valentine’s cards exchange 2020.“ Žáci vyrobili krásná valentýnská přáni, která doplnili krátkým pozdravem a několika informacemi o sobě pro svého korenspondenta z partnerské školy v El Campello ve Španělsku. Přáníčka jsme pak zaslali společně s fotkou třídy a ručně vyrobenou mapou České republiky. Odměna na nás čekala hned po jarních prázdninách, kdy každý ze žáků dostal přání od svého nového kamaráda ze Španělska.

B. Šturmová, H. Zámečníková

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář