Děti z druhé třídy ŠD se vydaly 4. 12. 2019 na vycházku po městě se strážníkem městské policie. Po příchodu ke služebně se všichni přivítali. Strážníci jim nejprve rozdali reflexní pásky a vysvětlili dětem, proč je mají používat. Poté předvedli policejní auto a jeho vybavení. Samozřejmostí bylo i zopakování, jak se mají žáci správně zachovat, pokud se budou nacházet v nebezpečné situaci a připomenutí tísňových telefonních čísel. Dalším bodem programu byla praktická vycházka po městě. Přecházení vozovky, znalost jak přecházet v přítomnosti strážníka, nebo bez něj. Ve městě byly děti seznámeny s dopravními značkami a jejich významem. Cestou zpět se strážníky děti diskutovaly. Děkujeme tímto městské policii za smysluplně strávený čas.

V. Vojtová

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář