V sobotu 13. dubna se konala soutěžní přehlídka orientálních tanců s názvem Belly Dance Dvůr 2019. Soutěž navazuje na tradici Dvorské Jedničky, avšak v letošním roce se podařilo břišní tance oddělit do samostatného soutěžního dne, který se specializoval vyloženě na tento styl a poskytl tak nejen více kategorií, ale i porotu tvořenou profesionálkami v oboru. Naši školu opět reprezentovaly dívky ze skupiny Malika, kterou vede při naší škole Kateřina Krupková. I letos měly velký úspěch, neboť se jim podařilo vyhrát následující ocenění:

– 1. místo pro duo Nikola Hrnečková a Tereza Jarolímová

– 2. místo pro mladší skupinu Malika

– 3. místo pro starší skupinu Malika

– 3. místo pro duo Pavla Tafilová a Eliška Břízová

Kateřina Krupková

Přidejte komentář

Vaše e-mailová zpráva nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Smazat textPřidat komentář