V neděli 19.3. za krásného slunečného počasí vyrazila sedmá třída na lyžařský výcvik do Horní Malé Úpy na chalupu Popelka. Sněhové podmínky nám moc nepřáli, ale i přes to jsme z lyžařského výcviku vytěžili maximum. Každé ráno děti čekala rozcvička, snídaně a následně jsme s velkým odhodláním vyrazili na svah, nebo na běžkařské tratě. Každý večer probíhal vzdělávací program a zábavné hry, které si připravily děti sami. Předposlední den lyžníci předali všechny svoje nově získané dovednosti do sjezdového a běžkařského zápolení. Celý lyžařský výcvik probíhal v příjemné atmosféře, děti získali nové lyžařské dovednosti, vědomosti a poznávali krásnou krkonošskou krajinu. O dostatečný příjem energie se každý den postarala výborná domácí kuchyně.

Lyžníci ze 7. třídy